blog Ανακοινώσεις υποψηφίων

Ανακοινώσεις υποψηφίων



Ανακοινώσεις υποψηφίων είχαμε από τις παρατάξεις «Δύναμη Πολιτών» & «Τώρα Ωρα»:


Κάντε Like στην εφημερίδα μας - Υποστηρίξτε την προσπάθειά μας!


Δύναμη Πολιτών – Αρης Βασιλόπουλος:

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
2 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
3 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)
6 ΓΕΡΑΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
7 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
8 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ
10 ΓΚΑΜΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ
11 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
12 ΔΙΓΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
13 ΕΙΚΟΣΠΕΝΤΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ
14 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΝΑΗ
15 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΚΑΛΥΒΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
17 ΚΑΠΟΥΑ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
18 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
20 ΚΟΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
22 ΚΟΝΤΟΕΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ
23 ΚΥΡΜΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ)
24 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
25 ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ
26 ΛΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
27 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
28 ΜΠΑΒΕΑ ΜΑΤΘΙΤΣΑ (ΜΑΘΗ)
29 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
30 ΝΤΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ
33 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
34 ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΠΑΥΛΟΣ
35 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
36 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ
37 ΡΕΓΓΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ
38 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
39 ΣΚΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
40 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ
41 ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
42 ΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
43 ΤΣΕΠΑ ΑΡΤΕΜΙΣ
44 ΤΣΙΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
45 ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
46 ΧΑΡΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
47 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
48 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
49 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
50 ΧΩΡΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

«Τώρα-Ωρα – Χρήστος Κοπελούσος»

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Νέας Φιλαδέλφειας:

  1. Κατερίνα Ααρών – Δημοσιογράφος
  2. Ηλίας Αλεξάνδρου – Δικηγόρος
  3. Ελένη Αντωνιάδου – Φοιτήτρια Γεωπονικού Πανεπιστημίου
  4. Σμαράγδα Βασιλείου – Δικηγόρος
  5. Σταυρούλα Γαβρά – Οικονομολόγος
  6. Νικόλαος Γεωργόπουλος – Επιχειρηματίας
  7. Ευαγγελία Ζούρου – Οικιακά
  8. Μαγδαληνή Κακλαμάνη – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  9. Άγγελος Καρίμπαλης – Ιδιωτικός  Υπάλληλος
  10. Νικόλαος Κοταβές – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  11. Κων/νος Κωσταντόπουλος – Ιατρός Πνευμονολόγος
  12. Παντελής Λαδόπουλος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  13. Ιωάννης Λεοντίτσης – Επιχειρηματίας
  14. Αντώνης Λεφάκης – Διαιτητής Χάντμπολ
  15. Γεράσιμος (Μάκης) Μήλας – Παλαίμαχος Ποδοσφαιριστής – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  16. Μιχάλης Μίχος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  17. Νικόλαος Παπαδόπουλος – Ασφαλιστικός Σύμβουλος
  18. Γιώργος Παπακώστας – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  19. Παντελής Τάντουλος – Ασφαλιστής
  20. Γιώργος Τσαπατσάρης – Τεχνολόγος Ακτινοθεραπέιας
  21. Βασίλειος Φούκας – Παλαίμαχος Ποδοσφαιριστής

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Νέας Χαλκηδόνας:

  1. Σταύρος Αλεξίου – Συνταξιούχος
  2. Ευάγγελος Αντωνιάδης – Καθηγητής, Μηχανικός Εκπαίδευσης Ελληνικής Αεροπορικής Βιομηχανίας
  3. Ευάγγελος Βεσκούκης – Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 1ου Λυκείου Νέας Χαλκηδόνας – Δημόσιος Υπάλληλος
  4. Δημήτριος Γεωργιάδης – Αντιπρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 1ου Λυκείου Νέας Χαλκηδόνας – Φυσικός, Ηλεκτρολόγος
  5. Αντώνιος Γκίκας – Τεχνίτης Ανελκυστήρων
  6. Κων/νος Δημητρακόπουλος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. Κων/νος Καπογιαννάτος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  8. Γιάννης Καραγιάννης – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  9. Γεώργιος Κόντος – Αυτοκινητιστής
  10. Γεώργιος Κουμπής – Ασφαλιστικός Σύμβουλος
  11. Πηνελόπη Μαντέλου – Φοιτήτρια Κοινωνικής Θεολογίας
  12. Ευαγγελία Σαραντοπούλου – Νοσηλεύτρια ΤΕΙ
  13. Θεόδωρος Σειντής – Καθηγητής Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  14. Αντωνία Σπίνου – Μαθήτρια 2ου ΕΠΑΛ

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Νέας Φιλαδέλφειας:

  1. Στεφανία Τερζή – Νίκα – Μηχανολόγος – Μηχανικός Ε.Μ.Π

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Νέας Χαλκηδόνας:

  1. Ευγενία Βεσκούκη– Μαθήτρια Λυκείου

 



Κάντε Like στην εφημερίδα μας - Υποστηρίξτε την προσπάθειά μας!