Α.Ο.Ν.Φ.Άτταλος: Δύσκολη νίκη & Κορυφή! (video+photos)

0

Πολύ δύσκολα ο Α.Ο.Ν.Φ.Άτταλος νίκησε το Σαββάτο(01/12) με 2-1 την μέτρια ομάδα της Αναγέννησης Πετρούπολης, για το πρωτάθλημα της Β΄ Αθηνών.

Ο Άτταλος σκόραρε στο 1ο ημίχρονο με σέντρα σουτ του  15χρονου Γ.Μουρτζούκου αλλά στην συνέχεια και  ιδιαίτερα στο 2ο ημίχρονο υποτίμησε την ομάδα της Πετρούπολης με αποτέλεσμα να ισοφαριστεί 10 λεπτά πριν το τέλος του αγώνα…

Όμως στο 85ο λεπτό κέρδισε πέναλτι που αξιοποίησε ο Φέκας και έτσι κατάφερε να κερδίσει και να διατηρηθεί στην κορυφή της βαθμολογίας…

Δείτε αποκλειστικό video του Fx με το 2ο Γκολ του Άτταλου και φυσικά πλούσιο φωτορεπορτάζ:

Προηγούμενο άρθροΚάντο όπως οι… Ισλανδοί!
Επόμενο άρθροΝταϊάνα Ιγροπούλου: Από το Βέλγιο με Αγάπη…
Η εφημερίδα Fx-news, από το 2010 που ξεκίνησε ηλεκτρονικά και από το 2012 και σε έντυπη μηνιαία έκδοση, πρωτοστατεί στην ουσιαστική, αντικειμενική και άμεση ενημέρωση των δημοτών της Νέας Φιλαδέλφειας - Νέας Χαλκηδόνας και όχι μόνο! Επίσημο Μέλος του E-MEDIA: A.M. 12548.