blog ΝΦ-ΝΧ: Ανοιξαν οι κάλπες – Μάθε που ψηφίζεις – Σταυροδοσία

ΝΦ-ΝΧ: Ανοιξαν οι κάλπες – Μάθε που ψηφίζεις – Σταυροδοσία



Δήμος Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας


Κάντε Like στην εφημερίδα μας - Υποστηρίξτε την προσπάθειά μας!


Οι κάλπες άνοιξαν χωρίς προβλήματα στις 7:00 και θα κλείσουν στις 19:00.

H αναγνώριση των εκλογέων γίνεται με βάση την αστυνομική τους ταυτότητα ή το διαβατήριό τους ή τό βιβλιάριο ασφάλισης.

ΠΩΣ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ:

Αυτοδιοικητικές εκλογές

Για τον Δήμο ΝΦ-ΝΧ:

Αν ψηφίζεις στην Δημοτική Ενότητα Νέας Φιλαδέλφειας: Για το Δημοτικό Συμβούλιο, μέχρι τρεις (3) σταυρούς για τους Δημοτικούς Συμβούλους της Δημοτικής Ενότητας Νέας Φιλαδέλφειας και μέχρι ένα (1) σταυρό για τους Δημοτικούς Συμβούλους της Δημοτικής Ενότητας Νέας Χαλκηδόνας. Για το Κοινοτικό Συμβούλιο Νέας Φιλαδέλφειας: Μέχρι δύο (2) σταυρούς για τους Κοινοτικούς (τοπικούς) Συμβούλους της Κοινότητας Νέας Φιλαδέλφειας.

Αν ψηφίζεις στην Δημοτική Ενότητα Νέας Χαλκηδόνας: Για το Δημοτικό Συμβούλιο, μέχρι τρεις (3) σταυρούς για τους Δημοτικούς Συμβούλους της Δημοτικής Ενότητας Νέας Χαλκηδόνας και Μέχρι ένα (1) σταυρό για τους Δημοτικούς Συμβούλους της Δημοτικής Ενότητας Νέας Φιλαδέλφειας. Για το Κοινοτικό Συμβούλιο Νέας Χαλκηδόνας: Μέχρι δύο (2) σταυρούς για τους Κοινοτικούς (τοπικούς) Συμβούλους της Κοινότητας Ν. Χαλκηδόνας.

Για την Περιφέρεια Αττικής :

Μέχρι τέσσερις (4) σταυρούς προτίμησης για τους περιφερειακούς Συμβούλους.

Για τις Ευρωεκλογές :

Μέχρι τέσσερις (4) σταυρούς προτίμησης για τους ευρωβουλευτές.

Εκλογικά Τμήματα ανά Διαμέρισμ

Κάντε ΚΛΙΚ στην φωτογραφία για μεγέθυνση


1ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ)

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΜΑΙΑΝΔΡΟΥ 85, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1965Α ΕΩΣ 1970Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: Από: ΑΑΡΩΝ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως ΜΠΙΤΣΑΚΤΣΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΑΒΔΑΛΑΣ – ΦΩΤΙΟΣ
Έως ΜΠΙΖΑΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΝΙΚ. ΤΡΥΠΙΑ 47, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1971Α ΕΩΣ 1972Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: Από ΜΠΟΒΗ – ΚΥΡΙΑΚΗ
Έως ΣΑΡΡΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Έως ΣΑΒΒΙΔΟΥ – ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ


1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΕΠΤΑΛΟΦΟΥ 10, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1973Α ΕΩΣ 1972Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: Από ΣΑΣΚΙΝΟΓΛΟΥ – ΑΘΗΝΑ

Έως ΨΩΦΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΣΙΤΑΡΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως ΨΥΧΑΛΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ: Από ALDISS – CLIVE

Έως STORNELLI – GIANFRANCA



2ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ)


1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΝΙΚ. ΤΡΥΠΙΑ 47, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

«ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1975Α ΕΩΣ 1978Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: Από ΑΒΑΝΕΑ – ΕΛΕΑΝΑ
Έως: ΚΥΡΩΖΗ – ΜΑΡΙΑ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΑΒΡΑΑΜ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Έως ΚΟΡΜΠΟΒΑ – ΒΑΛΕΡΙΑ


1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( ΝΙΚ. ΤΡΥΠΙΑ 47, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1979Α & Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: Από ΚΩΒΑΙΟΥ – ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
Έως ΜΗΤΣΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΛΥΤΟΥΔΗ – ΜΑΡΙΑ
Έως ΜΑΡΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ


2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΕΦΕΣΣΟΥ 1 & Ν. ΤΡΥΠΙΑ, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1980Α ΕΩΣ 1983Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: Από ΜΗΧΑΝΟΥ – ΜΕΡΣΙΝΗ
Έως ΩΡΟΛΟΓΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: ΜΠΟΣΜΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Έως ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ: Από CAPOCCI – BELISARIOS

Έως ROMAGNOLI – EMANUELE



3ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΜΑΔΥΤΟΣ – ΝΗΣΙΔΑ)


2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΤΡΩΑΔΟΣ 37, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1984Α ΕΩΣ 1989Α

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: Από ΑΒΑΝΕΑ – ΙΩΣΗΦΙΝΑ

Έως ΜΙΣΘΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ – ΑΝΝΑ
Έως ΜΗΧΑΝΟΥ – ΣΟΦΙΑ


2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΤΡΩΑΔΟΣ 39, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1990Α ΕΩΣ 1993Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: Από ΜΙΤΡΑΙ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως ΤΣΕΜΠΕΛΗΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΜΟΣΧΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως ΤΣΕΛΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ


3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΑΡΧ. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 16, Ν.Φ.)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1994Α & Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: ΤΣΕΝΕ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Έως ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΜΑΡΙΑ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΤΣΙΡΙΚΟΥ – ΕΥΣΤΑΘΙΑ
Έως ΨΥΛΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ: Από NITSHAI – JENNY
Έως ROMAGNOLI – GIOVANNA



4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ – ΑΠΟΜΑΧΩΝ – ΚΟΜΠΑΡΣΙΤΑ)


3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΓΡΑΜΜΟΥ 2, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 1995Α ΕΩΣ 1999Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: ΑΒΑΓΙΑΝΟΥ – ΜΑΡΙΑ
Έως ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΑ
Έως ΚΕΣΕΟΓΛΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ


4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΛΑΧΑΝΑ 1 – 3, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 2000Α ΕΩΣ 2005Α

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: ΚΗΡΥΚΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ
Έως ΣΕΓΚΟΥ – ΜΑΡΙΑ
ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΚΙΣΣΟΥΔΗ – ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
Έως ΣΑΛΑΒΟΥ – ΜΑΡΙΑΝΝΑ


3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΙΑΣΩΝΙΔΗ 29-37, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 2006Α & 2008Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: Από ΣΕΙΤΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Έως: ΩΡΟΛΟΓΑΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΣΙΑΜΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Έως ΧΩΡΙΝΟΥ – ΑΓΟΡΙΤΣΑ



1ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ


2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2, ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 2009Α & 2013Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: ΑΒΡΑΜΗ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Έως ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΑΡΑΝΤΟΣ


1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (ΠΑΤΡ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ε΄, ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 2014Α & 2019Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Έως ΝΕΥΡΟΚΟΠΛΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από: ΚΑΝΑΒΟΥ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως ΝΑΤΣΙΟΥ – ΘΕΟΔΟΥΛΑ


ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ & ΠΕΤΑΛΑ 73, ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 2020Α & 2024Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: ΝΙΑΡΟΠΕΤΡΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Έως: ΤΡΑΤΣΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΝΟΥΛΑ – ΕΛΕΝΗ
Έως ΤΟΛΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ


ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (ΣΟΛΩΜΟΥ & ΠΕΤΑΛΑ, ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ – 2025Α & 2026Β

ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ: ΤΡΙΑΚΟΣΑΡΗ – ΠΑΡΘΕΝΑ
Έως ΩΡΟΛΟΓΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ: Από ΤΣΕΚΟΥΡΑ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Έως ΤΟΛΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ: Από ALEKSANDROVA – VESI
Έως ZIOMEK – MARIUSZ





Κάντε Like στην εφημερίδα μας - Υποστηρίξτε την προσπάθειά μας!