ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ Δ.Φ.Χ.: Το πρόγραμμα της Κυριακάτικης ορκομωσίας – Τα ονόματα όλων των αιρετών

Δ.Φ.Χ.: Το πρόγραμμα της Κυριακάτικης ορκομωσίας – Τα ονόματα όλων των αιρετών



DimarheioΛάβαμε την επίσημη πρόσκληση για την ορκωμοσία της Κυριακής, καθώς και τα ονόματα όλων των αιρετών που θα ορκιστούν:



Μετά την επικύρωση της εκλογής και την ανακήρυξη του επιτυχόντος και των επιλαχόντων συνδυασμών των Δημοτικών Εκλογών της 18ης και 25ης Μαΐου 2014 με την αριθ. 868/2014 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αθηνών, σας καλούμε σε ορκωμοσία, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 52 του Ν. 3852/10 («Καλλικράτης»), στις 31 Αυγούστου 2014, ημέρα Κυριακή και ώρα 12 π.μ., στο Παγκόσμιο Πολιτιστικό Ίδρυμα Ελληνισμού Διασποράς «Ανδρέας Παπανδρέου» Δήμου Φιλαδελφείας-Χαλκηδόνος (Δεκελείας 152 & Ατταλείας 2-Νέα Φιλαδέλφεια).

Ο ΕΚΛΕΓΕΙΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΙΛΟΘΕΟΥ
2. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (ΛΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ
5. ΛΑΛΟΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ – ΚΑΡΚΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΕΥΛΟΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
11. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ
12. ΡΟΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
13. ΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
14. ΔΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΚΑΛΥΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
16. ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΑΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΧΑΡΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
19. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20. ΓΕΩΡΓΑΜΛΗΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
22. ΚΟΠΕΛΟΥΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
24. ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
26. ΚΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
27. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΝΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
29. ΓΑΪΤΑΝΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30. ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΣΗΦ
31. ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
32. ΣΙΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
33. ΓΚΟΥΜΑ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

1. ΜΑΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΤΣΑΜΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
8. ΚΟΣΣΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΑΡΑΝΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΜΠΡΑΗΜ-ΑΒΡΑΑΜ
10. ΣΚΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

1. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΤΟΡΝΕΛΛΙ ΤΖΙΑΝΦΡΑΝΚΑ του ΟΝΟΦΡΙΟ
4. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΔΡΟΥΓΓΑ ΔΑΦΝΗ-ΛΑΜΠΑΔΟΥ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


Κάντε Like στην εφημερίδα μας και μάθετε πρώτοι τα πάντα για την Νέα Φιλαδέλφεια - Νέα Χαλκηδόνα & όχι μόνο!